fbpx

Letní škola Tai-chi

Čtyřdenní letní seminář pro úplné ZAČÁTEČNÍKY a studenty, kteří se chtějí věnovat základům a podstatě cvičení Tai-chi.

Srpnový Tchaj-ťi pobyt

Pojeďte si užít letní cvičení na Talavanu. Seminář je vhodný pro studenty, kteří začali s výukou sestavy 72 forem a pokročilé studenty.

Oslavte s námi zimní slunovrat

Přijďte s přáteli, rodinou a odpočiňte si od předvánočního shonu. Zveme vás na ukázky cvičení Tai-chi, dobrý čaj, ochutnávku cukroví i relaxační dechové cvičení při svíčkách, které zvládne úplně každý. Součástí programu bude i ohňový rituál.

Silvestr s Tai-chi 2023

Přivítejte nový rok 2024 v Tai-chi (Tchaj-ťi) stylu na Talavanu.

Webinář: Základy Čchi-kungu a Energie v Těle: Diagram Neijing Tu

Zvu vás na sobotní webinář. Téma: Teorie Čchi-kung a malého oběhu - diagram Neijing Tu Máte zájem o hlubší porozumění taoistickému diagramu Neijing Tu (內經圖) a jeho spojení s praxemi Čchi-kung a Tai-chi? Připojte se v sobotu 30. prosince ve 20:00 hodin.  Webinář je otevřený pro každého zdarma. Odkaz na webinář: https://taojin.cz/vecerni-povidani-s-radkem-kolarem/ Během tohoto webináře se […]

Výročí Taiji Akademie 2024

Přijďte s námi oslavit 23. výročí Taiji Akademie. Užijete si krásu a eleganci Tai-chi s vějířem a mečem. Dozvíte se, co vás čeká v roce dřevěného draka. Co je dokonalé zdraví a štěstí z pohledu tradiční čínské medicíny. Součástí večera bude Ceremoniál přijímání osobních žáků Chen Tai-chi v tradičním obřadu.

Jarní Tai-chi setkání

Spojte cvičení Tai-chi s jarní prací v zahradě. O tomto víkendu je to půl napůl. Dopoledne společně pracujeme na zahradě, odpoledne se věnujeme našemu Tai-chi.

Prodloužený Tai-chi víkend „Síla dechu“

Pojeďte si zacvičit a užít si jaro v přírodě. Tvůj dech je most k hlubokému uvolnění a probuzení vnitřní energie. Jaro je ideální čas pro restart těla a úklid v hlavě.  Čas, kdy kmeny stromů stoupá životodárná síla, aby se projevila v záři barevných květů a listů.. 

Světový den Tai-chi 2024

Ahoj přátelé a Tai-chi nadšenci!
Přijďte s námi oslavit Světový den Tai-chi 27. dubna do Taiji Akademie. Máme přichystaný skvělý program, tak si ho nenechte ujít! Vychutnáte si dobrý čaj, zkusíte něco nového z Tai-chi, zrelaxujete se při meditaci, nebo můžete jen tak obdivovat krásu asijské kultury. Celé odpoledne bude otevřena naše čajovna, kde na vás čeká jarní jasmínový čaj i malé občerstvení – to vše zdarma!

Tai-chi víkend s vůní jara

Prožijte Tai-chi víkend v čisté přírodě jižních Čech, v rodinné škole Talavan. Můžete se těšit na Tai-chi a Čchi-kung s Radkem Kolářem, pohodovou atmosféru, krásnou přírodu, odpočinek a čas pro sebe.

Jarní Tai-chi vějíř

Elegantní, krásný, plný harmonie, ale i nečekaná, přesná a důmyslná zbraň.. to všechno může být vějíř ve správných rukách.

Víkendový seminář Tai-chi

Pojeďte si užít začátek června s Tai-chi na Talavan! Osobní výuka Radka Koláře, pohodová atmosféra, skvělé domácí jídlo.