Rozvrh platný od 2. ledna 2018

Přihlásit na kurzy Tchaj-ťi se můžete ZDE…
Přihlásit na kurzy Čchi-kung se můžete ZDE…

 

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
08:00
13 forem
výuka od 2. formy
08:00
09:00
Radek Kolář

74 forem
výuka od 38. formy
08:00
09:00
Radek Kolář
13 forem
výuka od 2. formy
08:00
09:00
Petr Donát

74 forem
výuka od 38. formy
08:00
09:00
Petr Donát
09:00
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 16. ledna
09:00
10:00
Radek Kolář
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 16. ledna
09:00
10:00
Petr Donát
17:00
13 forem
výuka od 3. formy a procvičování celé sestavy
17:30
19:00
Petr Donát

Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 19. ledna
17:30
19:00
Petr Donát
18:00
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 8. ledna
18:00
19:00
Radek Kolář
74 forem
procvičování celé sestavy
18:00
19:00
Radek Kolář
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 8. ledna
18:00
19:00
Petr Donát
74 forem
procvičování celé sestavy
18:00
19:00
Radek Kolář
19:00
13 forem
výuka od 7. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Petr Donát

Dělové pěsti
výuka od začátku
19:00
20:00
Radek Kolář
13 forem
výuka od 3. formy
19:00
20:00
Petr Donát, Radek Kolář

74 forem
výuka od 64. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Lucie Urbanová
13 forem
výuka od 7. formy
19:00
20:00
Petr Donát

Dělové pěsti
výuka od začátku
19:00
20:00
Petr Donát
13 forem
výuka od 3. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Petr Donát

74 forem
výuka od 64. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Lucie Urbanová
20:00
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Petr Donát

13 forem
výuka od 1. formy
20:00
21:30
Petr Donát
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Petr Donát

13 forem
procvičování celé sestavy
20:00
21:30
Petr Donát
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Radek Kolář

74 forem
výuka od 15. formy
20:00
21:30
Radek Kolář
21:00

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
08:00
13 forem
výuka od 2. formy
08:00
09:00
Radek Kolář
13 forem
výuka od 2. formy
08:00
09:00
Petr Donát
17:00
13 forem
výuka od 3. formy a procvičování celé sestavy
17:30
19:00
Petr Donát
18:00
19:00
13 forem
výuka od 7. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Petr Donát
13 forem
výuka od 3. formy
19:00
20:00
Petr Donát, Radek Kolář
13 forem
výuka od 7. formy
19:00
20:00
Petr Donát
13 forem
výuka od 3. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Petr Donát
20:00
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Petr Donát

13 forem
výuka od 1. formy
20:00
21:30
Petr Donát
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Petr Donát

13 forem
procvičování celé sestavy
20:00
21:30
Petr Donát
13 forem
výuka od 10. formy
20:00
21:30
Radek Kolář
21:00

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
08:00
74 forem
výuka od 38. formy
08:00
09:00
Radek Kolář
74 forem
výuka od 38. formy
08:00
09:00
Petr Donát
18:00
74 forem
procvičování celé sestavy
18:00
19:00
Radek Kolář
74 forem
procvičování celé sestavy
18:00
19:00
Radek Kolář
19:00
74 forem
výuka od 64. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Lucie Urbanová
74 forem
výuka od 64. formy
19:00
20:00
Radek Kolář, Lucie Urbanová
20:00
74 forem
výuka od 15. formy
20:00
21:30
Radek Kolář
21:00

úterý

čtvrtek

No events hours available!
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
19:00
Dělové pěsti
výuka od začátku
19:00
20:00
Radek Kolář
Dělové pěsti
výuka od začátku
19:00
20:00
Petr Donát

pondělí

středa

pondělí úterý středa čtvrtek pátek
09:00
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 16. ledna
09:00
10:00
Radek Kolář
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 16. ledna
09:00
10:00
Petr Donát
17:00
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 19. ledna
17:30
19:00
Petr Donát
18:00
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 8. ledna
18:00
19:00
Radek Kolář
Úvodní kurz
Navíjení hedvábného vlákna, od 8. ledna
18:00
19:00
Petr Donát

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

No events available!