Velikonoční Otevřený seminář Tchaj-ťi na Talavanu

jižní Čechy, Talavan 13. – 16. dubna 2017

Program

Velikonoční seminář na Talavanu je určený studentům Tchaj-ťi všech pokročilostí i studentům Čchi-kungu. Je zaměřený na Sílu dechu.

Klid, pohoda a čistý vzduch jihočeské samoty je ideální prostředí pro nácvik správného dýchání. Zaměříme se na souměrnost a vyváženost jednotlivých pozic, nalezneme vlastní střed, budeme naslouchat svému dechu… Pojďme dýcháním do středu objevit skrytou sílu čchi!

Na co se můžete těšit?

  • ranní Čchi-kung po východu slunce
  • dopolední a odpolední výukový blok
  • intenzivní cvičení zaměřené na dýchání v sestavách
  • individuální rady pro vaše cvičení
  • večerní přednášky, povídání, čajový obřad, promítání kung-fu filmu

Díky intenzivní výuce v malé skupince se může učitel soustředit na pokrok každého žáka. Z víkendu si každý odnese úkoly pro své cvičení, na kterých bude samostatně pracovat i doma. 

Seminář je připraven pro skupinu max. 12 účastníků.

Cvičení vede Radek Kolář.

Ubytování a Strava

Ubytování
Ubytování na Talavanu je čisté a jednoduché. Pokoje jsou vybaveny postelemi s antialergenní zdravotní matrací, skříňkami, lampičkou a ložním prádlem. K dispozici jsou tři sociální zařízení (toaleta, umyvadlo, sprcha).

Strava
Jídlo je připravováno 3x denně domácí, vegetariánské, výživné a chutné, podle zásad zdravé výživy, s maximálním využitím biopotravin. Nápoj (čaj, voda, ovocná šťáva…) je k dispozici po celý den.

Talavan
Romantická samota v jižních Čechách,  z jedné strany chráněna krásným lesem, druhou stranou otevřena do volného prostoru.  Mapu a přesný popis cesty naleznete zde…

Příspěvek na pobyt

Příspěvek na pobyt
Víkendový pobyt – 3.750 Kč

Jednodenní pobyt – 1.200 Kč (zahrnuje celodenní program s plnou penzí)

Přihlásit se můžete on-line, nebo na recepci Taiji Akademie, tel: 777053225, 222253630.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, volejte na tel: 605 280 746 – Veronika Kolářová, nebo 222 253 630 – recepce, nebo mailem na recepce@kungfu.cz.

Přihláška

Talavan - 3 dny - Čt až Ne

Print Friendly